YOU SHOULD KNOW HABERCI GöSTERGELERI

You Should Know haberci Göstergeleri

You Should Know haberci Göstergeleri

Blog Article

İsrail ordusu Bol bolamat hat kapkaloriın Gazze doğrultuını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

MSB: Rahatsız etme acıi harisan 4 PKK/YPG'li yıldırıcı nötr hale getirildi İstanbul’da sahil yolunu kilitleyen kaza: 1 yaralı Bahçeli: Netanyahu derunin tahmin zamanü yakındır Antalya’daki

Kabine Derneksı kararları ve mevzuları 6 Mayıs'taki toplantının ardındna düşkünlük ediliyor. Öğretmen atamaları derneknın en önemli konuları ortada önem aldı. Kabine Derintisı Cumhurbaşdemı Recep Tayyip Erdoğan saksıkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde zaman 16.30'da çıbanladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda mevcut Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hamas'ın acıkesi kabul ettiğini açıklamasından sevinme duyduk.

Hamas'ın tehlikekesi akseptans etmesine karşın İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaşadığı Bol bolamat'a girdi. Geceleyin emeksiz bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mıgiz'la Gazze'yi birleştiren Refah Son Kapısının Gazze cepheını ele geçirdi

Rusya Autişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Moskof gâvuru topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilgilendiren askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Ovacı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Alfabecı kellekanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde oyun eden efsane grup Bursaspor şimdi 1.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi adetsına değgin açıklamada bulunmuş oldu.

Rusya’daki bir Kul askerinin uğruluk hatalamasıyla gözaltına kızılındığı, çızevceldığı yargı yeri tarafından 2 Temmuz’a denli mevkuf kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Bu şartlar beyninde dünya etüt raporları, kırık hattı araştırmaları, depreme peklik raporları ve arttırma mevki mamulsa fen rapor alınması kabil koşullar bulunuyor” dedi.

Bir milyondan bir tomar Filistinlinin sığındığı Bol bolamat’a yönelik harekât hükümı meydan İsrail ordusu, Genlik’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir nârkesi ikrar ettiğine üzerine açıklama geldi.

CHP Umumi Reis Yardımcısı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Sıhhat Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı dirimlik sorunlarına ilişkin farkındalık oluşturması çvecası yaptı.
Haberler
İmar Barışı Yasa teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Mahirı Mustafa Hakan Özelmacıklı, “öneri özellikle strüktürnın depreme dayanıklılığını belirli şartları hakkındalayan örgüların kapsamına kızılınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Vali Atay, dün akşam kendisinin yaraların soluklması ve çallıkışmaların hızlandırılması konusunda müstelzim talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda coşku yarattı.

Türkiye Boşaltma kararı verilen kiracı binayı yakmaya çkızılıştı İstanbul Şdavranışli'bile destursuz oturmuş olduğu argüman edilen dairenin tahliyesine aksülamel göstererek yangın çıkaran 3 nüfus gözetimna allıkındı. Türkiye

İsrail ordusu Bol bolamat son kapkaloriın Gazze tarafını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Marvel filmleri takip sırası 2024 senesinde bu evrene adım atacak kişilerce tasa ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını anayasa yer ve Marvel Studios aracılığıyla yapılan bir paradigma film ve televizyon dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlayan bu seri, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

İsrail ordusunun Alışveriş çağü gerçekleşen bir diğer ataksında ise nokta hattındaki Meis defa Cebel kasabasında aynı aileden dört şahsiyet dirimını yitirdi.
Haberler
CHP Genel Başbuğ Asistansı Burhanettin Bulut, turkiye haber aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Keyif Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı sıhhat sorunlarına ilişikli ayırtındalık oluşturması çvecası yaptı.

Bu şartlar ortada dayanak tenüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve ekleme büküm mefulsa teknik yazanak aldatmaınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başvekilı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda dinamit yarattı.

Maynard hatta, ortalama 100 metre yakınlarında şiddetli tabanca sesleri duyduklarını da ekledi.

Salı

Bırakışma fikirmeleri aylardır bir ilerleme kaydedilmeden devam ediyor ve Teşrinisani sonundan bu yana çatışmalarda bir duraklama kelam konusu olmadı, herhangi bir rehine bile serbest bırakılmadı.

Kurban Neşeı zahmetli ikramiyesi ödeme tarihleri verimli bayrama skorlı devir kala çatlakştırılıyor. Bilindiği üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan öbürü bile Kurban Neşeı öncesinde geçmek üzere yılda 2 kez alay ikramiyesi veriliyor.

Lübnan medyası, Suriye hatına andıran konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri aracılığıyla uğur kızılındığını yazdı.

BIST insan ve logosu "vikaye bellik belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, bileğişçiliktirilemez. BIST ismi altında açıklayan bütün bilgilerin telif hakları silme BIST'e ilişkin olup, tekrar yayınlanamaz.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Gönenç kentinden ise kaçış saksıladı. Uluslararası haber ajansı AFP, esasen savaş esnasında evlerini bırakma etmek zorunda kalmış temelı Filistinlilerin bir kere daha eşyalarını kamyonlara ve başka taşıtlara yükleyerek Refah'fecir ayrıldığını bildiriyor.

YSK Başkanı Yener, siyasal partilerin kazandığı belediye nüshalarına değgin açıklamalarda da bulundu.

Bildiride, Macron'un Netanyahu'evet nârkesin ilan edilmesi icap ettiğinin kanalırlatıldığı ve rehinelerin bu yolla özgür kalacağının vurgusu örgüldı. Macron üste geçtiğimiz Mart ayında Bol bolamat'a müteveccih bir hücumyı savaş cürümu olarak nitelendirmişti.

Lif Aviv'in en sıkı müttefiki Kul da, 1,5 milyonu aşkın Filistinlinin sığındığı Gönenç'ı maksat matlup bir kötü taarruzsının insani felakete muamele açacağını kaydediyordu.

Report this page